XXX Niedziela Zwykła „B” – 24.10.2021 r.

  1. Pan Jezus odwiedza dziś szczególne miejsce jakim jest Jerycho – miejsce położone w najniższej depresji geograficzne na świecie i spotyka tam niewidomego imieniem Bartymeusz, który głośno woła o zmiłowanie – czy potrafię głośno wołać do Jezusa o pomoc będąc w trudnym stanie ducha gdzie już nic nie widzę dookoła?
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypada święto: Czwartek – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (święto).
  3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.30. Dzieci zapraszam na różaniec w każdy piątek na 17.30. W najbliższy piątek różaniec zakończymy obrzędem błogosławieństwa różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Św.
  4. Na stolikach przy wyjściu są w kopertach z pieczątką parafii karteczki wypominkowe. Karteczki można składać do skrzynki przy ambonce.
  5. Rozpoczęliśmy organizację 6-dniowej pielgrzymki parafialnej do Hiszpanii dla 40 osób. Obyłaby się ona w dniach 29 kwi – 4 maj 2022r. Koszt pielgrzymki to ok 4 tys. zł. Więcej informacji w zakrystii – rozpoczęliśmy już zapisy na pielgrzymkę.
  6. Za tydzień temu będziemy gościć siostry Katarzynki ze wspólnoty w Siemkach koło Kętrzyna. Siostry na zakończenie każdej Mszy św. przybliżą nam swoją działalność, która opiera się na pomocy dziewczętom uwikłanym w różne uzależnienia, a po Mszy św. siostry zbiorą ofiary do puszek na działalność swojej placówki.
  7. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content