XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23.10.2022 r.

  1. W najbliższą piątek będziemy w liturgii kościoła przeżywać wspomnienie św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty na godz. 17.30, a w niedzielę na 8.30. W piątek zapraszam dzieci na różaniec o g.16.30. Zapraszam do róży różańcowej 20 osób.
  3. W ostatnią sobotę października (29.10) planowałem wycieczkę Niepokalanów – Świątynia Opatrzności Bożej, niestety z powodu małego zainteresowania (przypuszczam, że ze względu na termin) jestem zmuszony ją odwołać. Może innym razem.
  4. Zbliża się miesiąc listopad i nabożeństwa wypominkowe. Na stoliku pod chórem są kartki wypominkowe włożone w koperty z pieczątką naszej parafii, jak również w razie potrzeby są kartki wypominkowe luzem. Bardzo proszę wyraźnie wypisywać imiona i nazwiska zmarłych, za których będziemy się modlić oraz zaznaczyć dzień, w który będziemy się modlić za wypisanych zmarłych. Wypełnione kartki wrzucamy do skrzynki przy ambonce. A nabożeństwa będą od wtorku do soboty o godzinie 17.30 a w niedzielę o 8.15.
  5. Serdecznie zapraszamy małżeństwa wraz z dziećmi na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 29 października o godz. 15.30. Tematem spotkania będzie „Prawda w małżeństwie”. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
  6. Dzieci pierwszokomunijne zapraszam do odbierania formacyjnego dzienniczka obecności w zakrystii.
  7. Młodzież, która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii zapraszam dziś na pierwsze spotkanie informacyjne po Mszy o godzinie 11.00.
  8. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty. Bóg zapałać za sprzątanie kościoła w miniony piątek.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content