XXVIII Niedziela Zwykła „B” – 10.10.2021 r.

  1. Słowa Pana Jezusa z dzisiejszej Ewangelii do refleksji nad tym czego nam najbardziej brakuje by odważnie podążać za Jezusem i mieć do Niego zaufanie.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Środa – bł. Honorata Koźmińskiego; Piątek – św. Teresy od Jezusa – Karm.; Sobota – Św. Jadwigi Śląskiej.
  3. Dziś po Mszy św. o 11.00 pierwsze spotkanie organizacyjne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 17 października po Mszy o godz. 11.00.
  4. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.30. Dzieci zapraszam na różaniec w każdy piątek na 17.30.
  5. W środę będziemy przeżywać ostatni Dzień Fatimski w tym roku kalendarzowym. Zapraszam na nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Adoracją NS o godz. 19.00, a o 20.00 Mszą św. i procesją różańcową wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Jarosław Klimczyk CRL z Gietrzwałdu.
  6. „Serdecznie zapraszamy małżonków (wraz z dziećmi), którzy pragną wspólnie z innymi rodzinami wzrastać i umacniać się w wierze oraz relacji małżeńskiej i rodzicielskiej na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 16. października o godz. 15.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
  7. W sobotę zapraszamy ministrantów na spotkanie formacyjne na godz. 10.00.
  8. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content