XXVII Niedziela Zwykła „B” – 3.10.2021 r.

  1. Słowa Pana Jezusa z dzisiejszej Ewangelii odwołują do refleksji nad istotą małżeństwa i spojrzenia jak Bóg zaplanował relacje miedzyludzkie. Otaczajmy dziś naszą modlitwą wszystkie rodziny.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu; Wtorek – św. Faustyny Kowalskiej; Czwartek – NMP Różańcowej.
  3. Zakończyły się zapisy dzieci do pierwszej komunii św. pierwsze spotkanie organizacyjne w przyszłą niedziele po Mszy św. o 11.00. Zakończyły się także zapisy kandydatów do bierzmowania, dla nich pierwsze spotkanie formacyjne w niedzielę 17 października.
  4. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w tygodniu od poniedziałku do soboty na 17.30 a w niedzielę na 8.30. Dzieci zapraszam na różaniec w każdy piątek na 17.30.
  5. Powstała propozycja by założyć na stałe róże różańcową za dzieci, zainteresowanych taką formą modlitwy za dzieci zapraszam do kontaktu z panią Iwonką.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Dziś szczególny numer „Gościa Niedzielnego” dla naszej miejscowości, gdyż zawiera obszerny artykuł o nowej kapliczce św. rodziny, która powstała na posesji pana Marka i pani Joanny przy ulicy Leszczynowej. Zachęcam gorąco do lektury.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content