XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.10.2022 r.

  1. W najbliższy wtorek będziemy w liturgii kościoła przeżywać wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w piątek natomiast NMP Różańcowej.
  2. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa na godz. 17.45. Różaniec św. rozpoczniemy o 17.15. Spowiedź św. tym razem od godziny 16.30. W pierwszy piątek miesiąca będę odwiedzał chorych naszej parafii od godziny 8.30.
  3. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe od wtorku do soboty na godz. 17.30, a w niedzielę na 8.30.
  4. Zapraszam dziś na spotkanie z ks. Wojciechem Piekarskim, który jest misjonarzem na Syberii. Ks. Wojciech będzie przewodniczył Mszy św. o godzinie 17.00, a następnie odbędzie się spotkanie w salce parafialnej, gdzie pokaże nam wiele zdjęć i opowie o swojej pracy.
  5. Do 16 października będą trwały zapisy dzieci do pierwszej komunii św. oraz zapisy kandydatów do bierzmowania.
  6. W wielu parafiach naszej diecezji w celach inwestycyjnych jest wprowadzona tzw. „niedziela inwestycyjna” (bądź remontowa). Są to zbiórki niedzielne przeznaczone na konieczne inwestycje. W porozumieniu, z niektórymi członkami rady parafialnej doszedłem do wniosku, że jest również potrzeba takiej „zbiórki inwestycyjnej” w naszej parafii. W związku z tym będzie taka zbiórka przy okazji ofiar na tacę w każdą drugą niedzielę miesiąca. Pierwszą konieczną inwestycją, na którą będziemy zbierać ofiary jest przerobienie głównego wejścia do kościoła (powiększanie drzwi i rozbudowa przedsionka).
  7. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content