XXV Niedziela Zwykła „B” – 19.09.2021 r.

  1. Liturgia słowa dzisiejszej niedzieli zachęca nas do tego by serce swoje czynić ufnym wobec Boga jak dziecko, by serce to nie było podejrzliwe, ale otwarte na Bożą miłość i wolne od wątpliwości.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Poniedziałek – św. Męczenników z Korei; Wtorek – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty (święto); Czwartek – św. Pio z Pietrelciny; Sobota – święto Poświęcenia Kościoła Katedralnego we Fromborku.
  3. W dalszym ciągu trwają zapisy do I komunii św. oraz kandydatów do bierzmowania. Można się zapisywać do końca września.
  4. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  5. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”.
  6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content