XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.09.2022 r.

1. W najbliższą środę będziemy w liturgii kościoła przeżywać Święto św. Mateusza Ewangelisty a w piątek wspomnienie św. ojca Pio.
  2. Do 16 października będą trwały zapisy dzieci do pierwszej komunii św. oraz zapisy kandydatów do bierzmowania.
  3. Za tydzień w sobotni wieczór zapraszam na nocną Adorację Najświętszego Sakramentu, która będzie trwała do niedzieli do 7.00. Jest to ogólnopolska inicjatywa modlitwy o błogosławieństwo dla naszej ojczyzny. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 21.00, potem odmówimy różaniec, a następnie ok 22.00 rozpoczniemy adorację Najświętszego Sakramentu. Na stoliku pod chórem jest lista, na którą można się wpisać.
  4. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.