XXIV Niedziela Zwykła „B” – 12.09.2021 r.

  1. Przeżywamy dziś XXIV niedzielę zwykłą w roku liturgicznym, jednocześnie jest uroczystość beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego, polecajmy nasze troski nowemu błogosławionemu i drogiemu naszym sercom Prymasowi Tysiąclecia.
  2. Jutro przypada 13 września i przeżywać będziemy nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam na adorację na 19.00 oraz na Mszę św. na 20.00, a po niej na procesję różańcową. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Hubert Tryk – rektor naszego Warmińskiego Seminarium Duchownego.
  3. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Poniedziałek – św. Jana Chryzostoma; Wtorek – Podwyższenia Krzyża św. (święto); Środa – NMP Bolesnej; Czwartek – św. Korneliusza i Cypriana; Sobota – św. Stanisława Kostki.
  4. W przyszłą niedzielę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Józefa na godz. 8.40 – jest to 19 dzień miesiąca.
  5. Zapraszam do zapisów na listę dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej. Zapraszam również do zapisywania się na listę młodzież, która pragnie przyjąć w przyszłym roku sakrament bierzmowania.
  6. Serdecznie zapraszamy małżonków (wraz z dziećmi), którzy pragną wspólnie z innymi rodzinami wzrastać i umacniać się w wierze oraz relacji małżeńskiej i rodzicielskiej na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 18. września o godz. 15.30. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele za wykoszenie trawy. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa”, oraz specjalny numer GN „Gość Extra” w całości poświęcony postaci kard. Stefana Wyszyńskiego.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content