XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.09.2022 r.

  1. W najbliższą środę będziemy w liturgii kościoła przeżywać Święto Podwyższenia Krzyża św. a we czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
  2. We wtorek 13 września przypada kolejne nabożeństwo fatimskie w naszej parafii. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, którą rozpoczniemy o godz. 19.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu, a o 20.00 rozpoczniemy Mszę św. z procesją różańcową wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. kan dr Marcin Sawicki, dyrektor radia „PLUS” w Olsztynie i rzecznik prasowy kurii diecezjalnej.
  3. Od dzisiejszej niedzieli będą dla dzieci już ziarenka, oraz wspólne spotkania z Bożym słowem kierowanym do dzieci. Dziś także na Mszy świętej pobłogosławię dzieciom tornistry oraz przybory szkolne – zachęcam, aby je przynieść na Mszę świętą o godzinie 11.00.
  4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy zapisy dzieci do pierwszej komunii św. oraz zapisy kandydatów do bierzmowania. Zapisy będą trwały do 16 października.
  5. Serdecznie zapraszamy małżeństwa wraz z dziećmi na pierwsze powakacyjne spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 17 września o godz. 15.00. Rozpoczniemy wspólną Mszą Święta, a następnie będzie czas na wspólne rozmowy i integrację. Zapewniamy opiekę dla dzieci.
  6. Pani Sołtys oraz Rada Sołecka, zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie 15.09. o g.18.00 w świetlicy. Będziemy decydować o podziale funduszu sołeckiego na rok 2023 oraz omawiać bieżące sprawy sołectwa.
  7. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, jest do nabycia kalendarz na ścianę wydany przez wydawnictwo „Gościa niedzielnego” – cena 15 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content