XXIII Niedziela Zwykła „B” – 5.09.2021 r.

  1. Przeżywamy dziś XXIII niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Dziś też w Sanktuarium w Gietrzwałdzie przeżywany jest doroczny odpust ku Czci Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Centralne uroczystości rozpoczną się o godzinie 11.00 na błoniach Gietrzwałdzkich.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypada w środę święto Narodzenia NMP, NMP Gietrzwałdzkiej.
  3. Zapraszam do służby ministranckiej chłopców w naszej parafii, a także dzieci do muzycznego zespołu parafialnego, który będzie prowadzić Pani Iwona, nasza Pani organistka.
  4. Od dziś zapraszam do zapisów na listę dzieci wraz z rodzicami, które w tym roku szkolnym przystąpią do pierwszej komunii świętej. Zapraszam również do zapisywania się na listę młodzież, która pragnie przyjąć w przyszłym roku sakrament bierzmowania.
  5. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa”, a także jest specjalny numer GN „Gość Extra” w całości poświęcony postaci kard. Stefana Wyszyńskiego, którego beatyfikację wraz z Matką Różą Czacką, będziemy przeżywać za tydzień – cena 10 zł.
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content