XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.09.2022 r.

  1. Jak zapowiadałem w zeszłą niedzielę od tego tygodnia adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w każdą środę, czwartek oraz piątek o godz. 17.00. Natomiast od jutra w poniedziałki Msza św. będzie odprawiana o godzinie 8.00.
  2. Rozpoczął się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży, oraz nauczycieli. Otaczamy dziś ich wszystkich naszą modlitwą, aby nowy rok szkolny był dla wszystkich czasem owocnej pracy i nauki. W przyszłą niedzielę będą dla dzieci już ziarenka, oraz wspólne spotkania z Bożym słowem kierowanym do dzieci. W przyszłą niedzielę na Mszy świętej pobłogosławię dzieciom tornistry oraz przybory szkolne – zachęcam, aby je przynieść na Mszę świętą o godzinie 11.00.
  3. Za tydzień w Gietrzwałdzie odbędą się centralne uroczystości odpustowe, które rozpoczną się Mszą św. o godzinie 11.00. Tego dnia z wielu miejsc są pielgrzymki piesze do Gietrzwałdu. Zachęcam do udziału w tych uroczystościach.
  4. Pani Sołtys oraz Rada Sołecka, zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie 15.09. o g.18.00 w świetlicy. Będziemy decydować o podziale funduszu sołeckiego na rok 2023 oraz omawiać bieżące sprawy sołectwa.
  5. W środę w świetlicy Pani Sołtys będzie przyjmowała opłaty za wywóz odpadów oraz kolejną ratę podatku. Natomiast w sobotę 10.09. o godz. 9.00 odbędzie się spotkanie z Panią Hildegardą Skowatsch, której rodzina pochodziła z Wójtowa, a która chciałaby poznać miejsce życia swoich przodków.
  6. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.
  8. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content