XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.08.2022 r.

  1. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe na godzinę 17.45. Spowiedź św. od godziny 17.00. Tego dnia również odwiedzę z komunią św. chorych od godziny 8.00. Pierwsza sobota miesiąca to nasza szczególna pamięć o Niepokalanym Sercu NMP. Zapraszam na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca na 17.00..
  2. Chciałbym dziś zapowiedzieć kilka zmian duszpasterskich dotyczących godzin Mszy św. oraz nabożeństw. Od października wrócimy do godzin Mszy św. jakie funkcjonowały w poprzednich latach. Pamiętamy, że ze względu na pandemię ksiądz proboszcz Andrzej wprowadził dodatkową Mszą św. o 7.30. Ponieważ ten okres jest już za nami wrócimy do Mszy św. niedzielnych o godzinie 9.00, 11.00 oraz 17.00 – to od pierwszej niedzieli października.
  3. Od września po następnej niedzieli adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w każdą środę, czwartek oraz piątek o godz. 17.00. Natomiast w poniedziałki Msza św. będzie odprawiana o godzinie 8.00.
  4. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.
  6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content