XXI Niedziela Zwykła „B” – 22.08.2021 r.

  1. Dzisiejsza XXI Niedziela zwykła w liturgii słowa zatrzymuje nas nad trudnymi słowami Pana Jezusa. Wiele rzeczy w życiu jest niezrozumiałych, dlatego potrzeba nam dziś wiary św. Piotra, który mówi: „Panie, do kogo pójdziemy, Ty masz słowa życia wiecznego”.
  2. W nadchodzącym tygodniu w liturgii Kościoła przypadają następujące wspomnienia: Wtorek – św. Jacka, Piątek – św. Bernarda, Sobota – św. Piusa X, papieża.
  3. Bardzo dziękuję za wszelkie prace przy kościele. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za dbałość o wygląd i sprzątanie naszego kościoła. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
  4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego”

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content