XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 31.07.2022 r.

  1. W najbliższą sobotę przypada święto Przemienienia Pańskiego. Pan Jezus na Górze Tabor ukazuje swoją boską naturę i tym wydarzeniem umacnia swoich uczniów na dalszy etap drogi ku Jerozolimie. Zapraszam na Mszę św. o godzinie 18.00.
  2. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe na godzinę 17.45. Spowiedź św. od godziny 17.00. Tego dnia również odwiedzę z komunią św. chorych od godziny 8.00.
  3. Pierwsza sobota miesiąca to nasza szczególna pamięć o Niepokalanym Sercu NMP. Zapraszam na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca na 17.00.
  4. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.
  6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content