XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.07.2022 r.

  1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. pobłogosławię pojazdy. Błogosławieństwo jest związane z postacią św. Krzysztofa patrona podróżujących. Bardzo proszę, by po modlitwie i błogosławieństwie końcowym poczekać przy swoim aucie, jeśli ktoś ma takie pragnienie by je pobłogosławić.
  2. Za tydzień z soboty na niedzielę (30 – 31 lipca) zapraszam na nocną Adorację w intencji naszej Ojczyzny. Naszą modlitwę rozpoczniemy o godzinie 21.00 Apelem ku czci Matki Bożej, następnie będzie Msza św. a po niej różaniec. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwała do 7.00 w niedzielę. Można zapisać się na listę, która jest wyłożona na stoliku pod chórem. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.
  5. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content