XVI Niedziela Zwykła „B” – 18.07.2021 r.

1.Przeżywamy dziś 16 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego jest to jednocześnie druga niedziela miesiąca.

2. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy we czwartek święto św. Marii Magdaleny, a w piątek święto św. Brygidy patronki Europy.

3. Pragnę ogłosić, że spowiedź święta będzie 20 minut przed każdą Mszą św., natomiast jeśli w ciągu tygodnia będą wypadać jakieś nabożeństwa to będę spowiadał w czasie adoracji. Zachęcam do korzystania z tego sakramentu.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele za wykoszenie trawy wokół kościoła oraz za ofiary składane na potrzeby parafii.
– Dziękuję za kwiaty do kościoła oraz pragnę przypomnieć, że ofiary na kwiaty można składać do puszki pod chórem z napisem „ofiara na kwiaty”. Dzięki tym zbiórkom możemy się cieszyć pięknymi dekoracjami kwiatowymi w naszej parafii, za wszelką ofiarność składam serdeczne Bóg zapłać.
Bardzo dziękuję za sprzątanie kościoła w miniony piątek.
Zapraszamy w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszego kościoła.

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!