XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.07.2022 r.

1. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. pobłogosławię pojazdy. Błogosławieństwo jest związane z postacią św. Krzysztofa patrona podróżujących. Zapraszam by przyjechać do kościoła swoim środkiem transportu.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  3. Jak wspominałem wcześniej do pracy kancelaryjnej został zakupiony komputer wraz z oprogramowaniem, który ułatwi pracę kancelaryjną. To wszystko ze zbiórki podczas festynu.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, dzisiaj z płytą biblia audio.