XV Niedziela Zwykła „B” – 11.07.2021 r.

1.Przeżywamy dziś 15 niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego jest to jednocześnie druga niedziela miesiąca.

2. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy następujące wspomnienia liturgiczne: Poniedziałek – św. Brunona z Kwerfurtu, bp. i męcz., patrona archidiecezji; Czwartek – św. Bonawentury; Piątek – NMP z Góry Karmel.

3. We wtorek będziemy przeżywać Dzień Fatimski. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o g. 19.00 po niej o g. 20.00 na Mszę św. i procesję różańcową wokół Kościoła. Mszy św. będzie przewodniczył ksiądz kanonik Bartłomiej Matczak dyrektor domu rekolekcyjnego „Domus Marie” w Gietrzwałdzie.

4. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za kwiaty do kościoła oraz za sprzątanie kościoła w miniony piątek.

Zapraszamy w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszego kościoła.

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

                                                                DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!

Skip to content