XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.07.2022 r.

  1. W przyszłą środę będziemy przeżywać Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Rozpoczniemy adoracją o godz. 19.00 z nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o 19.45, o 20.00 Msza św. a po niej procesja różańcowa wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. prof. Karol Jasiński prodziekan Wydziału Teologii w Olsztynie.
  2. Zapraszamy do słodkiej kawiarenki 17 lipca 2022r. od godz. 12.30 w Świetlicy w Wójtowie. Cały dochód ze sprzedaży ciast zostanie przeznaczony dla małego Krzysia z Łęgajn, który zbiera na leczenie. Rodzina musi zebrać 66 tyś. zł do 18 lipca. Prosimy o wsparcie i o ciasta. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc.
  3. Pani Beata nasza Sołtys, będzie dziś po Mszy św. o 9.00 i o 11.00 zbierała opłaty za śmieci.
  4. Serdeczne Bóg zapłać za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, dzisiaj z płytą biblia audio.
  6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content