XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 7.08.2022 r.

  1. W najbliższą sobotę przypada 13 sierpnia. Jest to dzień fatimski. Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy, którą rozpoczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godzinie 19.00. Po niej o 20.00 Msza święta i na zakończenie tradycyjnie różaniec wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył dobrze nam znany i lubiany ksiądz Tadeusz Marcinkowski – kanclerz Kurii naszej Archidiecezji.
  2. 15 sierpnia, czyli po następnej Niedzieli przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Już dziś zapraszam do wspólnej modlitwy. Msze św. będą odprawiane w porządku niedzielnym oprócz 7.30.
  3. Serdeczne podziękowanie za składane ofiary na potrzeby naszej parafii. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł.
  5. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content