XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.07.2022 r.

1. W przyszłym tygodniu będziemy w liturgii będziemy wspominać w środę bł. Marię Teresę Ledóchowską, a w Piątek św. Jana z Dukli.
  2. Bardzo raz jeszcze dziękuję za wszystkim za wspólnotowe zorganizowanie festynu parafialnego, z którego za sprzedane produkty ciasta, napoje, obiady i przysmaki z grilla zebraliśmy sumę 10.500 zł. Tę kwotę pragnę przeznaczyć na zmodernizowanie kancelarii parafialnej tj. zakup odpowiedniego komputera, jak również programu komputerowego, który znacznie ułatwia pracę kancelaryjną. Serdecznie dziękuję za waszą ofiarność. Po festynie też pozostały jakieś blaszki po ciastach, są one wyłożone przy wejściu do salki pod schodami.
  3. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na kwiaty. Serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  5. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, „Małego gościa” – 5 zł, oraz „gość specjalny” – 12 zł.