XIII Niedziela Zwykła „B” – 27.06.2021 r.

1. Kończy się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa jeszcze dzisiaj o godz. 16.40 oraz w poniedziałek, wtorek i środę o 17.40.

2. Dodatkowa Msza św. niedzielna o godz. 7.30 będzie dalej odprawiana. Również codzienna adoracja od godz. 17.00 będzie kontynuowana.

3. W tym tygodniu wypada 1. piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 8.00. W 1. sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.00. Nabożeństwo do NMP Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.45, a w czwartek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

4. We wtorek Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary na tacę, tzw. „świętopietrze” przeznaczone na Stolicę Apostolską.

5. Wspólnota Młodych Rodzin z naszej parafii organizuje rodzinny wyjazd do Klebarka Wielkiego w najbliższą sobotę, 3. lipca.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za kwiaty do kościoła oraz za sprzątanie kościoła w miniony piątek.

Zapraszamy w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszego kościoła.

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Agnieszka Kowalczyk, panna z Olsztyna i Kacper Topolski, kawaler z naszej parafii.

DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!