XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.06.2022 r.

1. Zapraszam na nabożeństwa ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.45 oraz w każdą niedzielę na 16.45.
  2. W przyszły czwartek przeżywamy Uroczystość Narodzenia św. Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszam na Msze świętą.
  3. Dziś o godzinie 11.15 będzie odprawiona uroczysta Msza św. z wprowadzeniem mojej osoby na urząd proboszcza w Wójtowie. Bardzo gorąco dziękuję drogim parafianom za przygotowanie tej uroczystości, za życzliwość i otwartość w ciągu tego minionego roku, gdy byłem administratorem. Dziękuję za przygotowanie poczęstunku, na który wszystkich serdecznie zapraszam po skończonej Mszy św. Bóg zapłać.
  4. W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W piątek zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe o godzinie 17.45. Spowiedź od godz. 17.00. W piątek także odwiedzę chorych naszej parafii. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP na godz. 17.00.
  5. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  6. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.