XII Niedziela Zwykła „B” – 20.06.2021 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust parafialny. Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania. O godz. 11.00 – Suma odpustowa, a bezpośrednio po niej w kościele koncert w wykonaniu dzieci z naszej parafii. Potem tradycyjny poczęstunek przy kościele. Całkowity dochód z festyny przeznaczony jest na parafię.

Już teraz bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie naszego Odpustu i Festynu parafialnego.

2. W niedzielę za tydzień o godz. 11.00 Msza św. będzie odprawiona w Int. Parafian i wszystkich Dobrodziejów naszej Parafii. Będzie to jednocześnie czas naszego pożegnania i podziękowania Panu Bogu za wspólnie przeżyty czas.

3. W najbliższy czwartek zapraszam na spotkanie Radę Parafialną o godz. 19.30. Natomiast od wtorku, od rana do wieczora zapraszam wszystkich chętnych na kawę i spotkanie.

4. Dobiegł końca remont części plebanijnej. Bardzo dziękuję firmom i osobom prywatnym za wszystkie prace: BudMagic z Olsztyna, Nowoczesne Wójtowo – Paweł Maścianica, Robert Rodziewicz, Cezary Borowski, Paweł Kotecki i Artur Kondzielewski. Dziękuję projektantom Magdalenie i Dariuszowi Kubickim oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w to dzieło. 

Dziękuję za wsparcie finansowe Firmie DBK z Olsztyna w wysokości 5. tyś. zł. 

5. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję za kwiaty do kościoła z naszych ogródków oraz za sprzątanie kościoła w miniony piątek. Skończyły się I Komunie św., kiedy to rodzice przygotowywali kościół na niedzielę i dlatego zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszego kościoła. 

Dziękuję Rodzicom dzieci I Komunijnych za wczorajszą pielgrzymkę do Gietrzwałdu.

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Agnieszka Kowalczyk, panna z Olsztyna i Kacper Topolski, kawaler z naszej parafii.

                                                                DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!

Skip to content