X NIEDZIELA ZWYKŁA – 9.06.2024 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu przed wieczorną Mszą św., a w niedzielę o 8.45.
  2. Już za tydzień będziemy przeżywać Jubileusz 25–lecia naszej parafii, festyn i dni rodziny. Serdecznie wszystkich zapraszam do wspólnego świętowania. Tego dnia będzie tylko Msza św. o godz. 11.00, zapraszam na festyn i dni rodziny. Będzie wiele przewidzianych atrakcji na ten dzień. Miedzy innymi koncert w wykonaniu naszych dzieciaków, dobre posiłki jak zawsze, a także wiele innych ciekawych rzeczy przygotowanych przez nasze sołectwo. Jeszcze dziś do puszki pod kościołem zbieramy fundusze na organizację festynu i jubileuszu parafii. Bóg zapłać.
  3. W sobotę bardzo proszę o pomoc w ustawianiu namiotów oraz stołów na festyn. Msza święta dla wszystkich obsługujących całe nasze jubileuszowe wydarzenia o godz. 17.00 będzie to Msza św. z formularza niedzielnego.
  4. Jeśli ktoś pragnie odkryć i pogłębić swą wieź z Bożym słowem serdecznie zapraszam dziś po Mszy św. o godz. 9.00 na krótką katechezę „O roli Słowa Bożego w codzienności”. Katecheza jest wprowadzeniem do kręgu biblijnego, na spotkanie, którego zapraszam w piątek 14 czerwca o godz. 19.00.
  5. W czwartek 13 czerwca przypada kolejny dzień fatimski. Zapraszam na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy tradycyjnie Mszą św. o godz. 20.00., a po Mszy św. różaniec wokół kościoła. Od 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. Robert Nurczyk – proboszcz z parafii Kandyty. Zapraszam.
  6. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii również za wpłaty na konto.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Gość Extra” – 14 zł. oraz „Mały gość” – 7 zł.

Szczęść Boże!

Skip to content