VII NIEDZIELA ZWYKŁA – 19.02.2023 r.

1. Ostatnie dni wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.30 (do ok 21.00). Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
  2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców:
    • Poniedziałek 20.02. – ul. Kwiatowa (od 1 do 17)
    • Wtorek 21.02. – ul. Kwiatowa (od 18 do 33)
    • Czwartek 23.02. – ul. Kwiatowa (od 35 do końca ulicy)
  3. W najbliższą środę rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Środę Popielcową zapraszam na Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 17.00 oraz 19.00. Ofiary tego dnia będziemy składać tradycyjnie na ogrzewanie kościoła.
  4. Od piątku zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci o 16.30 a dla dorosłych o 17.30
  5. Dziś po Mszach św. odbędzie się zbiórka na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji. Składam serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
  6. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam kandydatów do bierzmowania na spotkanie formacyjne.
  7. Do puszki po chórem możemy składać ofiary na dekoracje kwiatowe oraz dekorację wielkopostną.
  8. Nasza mała parafianka Ninka Chybowska cierpi na schorzenie o nazwie: Mutacja genu GNB1. Potrzebuje pomocy w refundacji leczenia, rehabilitacji oraz zakupie sprzętu medycznego. W ramach pomocy małej Nince można przekazać 1,5% podatku lub przekazać darowiznę poprzez fundację „Zdążyć z Pomocą”. Wszelkie potrzebne informacje jak można pomóc Nince znajdują się na plakacie w przedsionku kościoła jak również w gablocie na zewnątrz. W imieniu rodziców Ninki jak i swoim własnym składam serdeczne podziękowanie za wszelką pomoc oraz zainteresowanie.
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.