Zapraszam na nabożeństwa majowe przed każdą wieczorną Mszą św. w tygodniu, a w niedzielę o 8.45.
Zapraszam także na nabożeństwa majowe w plenerze. Dziś w niedzielę przy kapliczce MB przy ulicy Modrzewiowej o godz. 19.00, za tydzień w niedzielę w Bogdanach przy kapliczce.
Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na koncert chóru Misericordia Dei. Pieśni o zmartwychwstaniu przedłużają naszą radość paschalną.
W tym roku festyn parafialny jest zaplanowany na 14 czerwca po Mszy św. o godz. 11.00. Już dziś serdecznie na niego zapraszam i proszę o pomoc w jego organizacji.
Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.
Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego –10 zł oraz „Historia Kościoła” – 14 zł. Nowy numer dwumiesięcznika „Drogi Misyjne” – 8 zł, oraz „Mały Gość” dla najmłodszych – 10 zł.
Szczęść Boże!
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny