VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 r.

1. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.30 oraz w każdą niedzielę na 16.30, lub na niedzielne nabożeństwo majowe w plenerze: dziś 22.05.2022r. majowe odbędzie się o godz. 19.00 przy odnowionej kapliczce na ul. Modrzewiowej (na dole), w przyszłą sobotę przy nowej kapliczce św. rodziny przy ulicy Leszczynowej.
  2. W przyszłą niedzielę 29.05.2022 r. wieczorne nabożeństwo majowe o godz. 19.00 odbędzie się przy Kapliczce na rogu ulic Leszczynowej i Modrzewiowej
  3. W najbliższy wtorek zapraszam na Mszę św. na godzinę 8.00, tego dnia nie będzie adoracji o godzinie 17.00.
  4. Zbieramy dzisiaj ofiary do puszek na organizację festynu parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość.
  5. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00.
  6. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.