Wczoraj w sobotę o godz. 11.00 dzieci naszej parafii po raz pierwszy przystąpiły do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Do środy włącznie będą miały biały tydzień. Będziemy się spotykać na Mszy św. o godz. 18.00 w te dni. Jeszcze raz dziękuję rodzicom za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości. Dziękuję także, za dekorację kościoła.
Zapraszam na nabożeństwa majowe przed każdą wieczorną Mszą św. w tygodniu, a w niedzielę o 8.45.
Zapraszam także na nabożeństwa majowe w plenerze. niedzielę przy kapliczce MB rozwiązującej węzły, także na osiedlu nowoczesnym o godz. 19.00, za tydzień w niedzielę przy kapliczce MB przy ulicy Modrzewiowej.
W środę przypada 13 maja i pierwsze nabożeństwo fatimskie w naszej parafii. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy, którą tradycyjnie rozpoczniemy Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 19.00, o 20.00 będzie Msza św. a po niej różaniec wokół Kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. rektor naszego WSD „Hosianum”, ks. dr Wojciech Kotowicz.
W najbliższą sobotę zapraszam wszystkich ministrantów, jak również scholkę dziecięcą naszej parafii na ognisko tu przy plebanii.
Dziś przypada druga niedziela miesiąca, a zatem jest to zbiórka inwestycyjna w naszej parafii, już dziś dziękuję za złożone ofiary.
Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne. Bóg zapłać.
Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego –10 zł oraz „Historia Kościoła”– 14 zł. Nowy numer dwumiesięcznika „Drogi Misyjne” – 8 zł, oraz „Mały Gość” dla najmłodszych – 10 zł
Szczęść Boże!
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny