V NIEDZIELA ZWYKŁA – 6.02.2022 r.

  1. Pragnę ogłosić, że ze względu na panującą epidemię i zrozumiały lęk parafian przed zakażeniem muszę zrezygnować z tradycyjnej formy kolędowania chodząc ulicami naszej miejscowości. Jeśli ktoś ma życzenie by taka wizyta jednak się odbyła, to od dziś jest taka możliwość tzw. „kolędy na zaproszenie”. Bardzo proszę zgłaszać taką chęć bezpośrednio w zakrystii lub dzwoniąc na mój numer telefonu 785 984 768. Bardzo bym prosił, aby poinformować o tym sąsiadów zainteresowanych wizytą. Bardzo też dziękuję tym wszystkim, którzy już do tej pory przyjęli wizytę duszpasterską, dziękuję za otwartość i miłe spotkania oraz rozmowy.
  2. Na tę chwilę pozostawiam jeszcze Msze św. o godzinie 16.00 w dni powszednie oraz o 9.00 w sobotę ze względu na odwiedziny duszpasterskie.
  3. W piątek będziemy przeżywać światowy dzień chorego oraz Wspomnienie NMP z Lourdes. Zapraszam na Mszę św. o godzinie 16.00, podczas Mszy św. będzie można przyjąć sakrament chorych.
  4. Wzorem lat ubiegłych zapraszam dzieci pierwszokomunijne na próby śpiewu przed pierwszą komunią św. Próby są prowadzone przez Panią Iwonkę w każdą niedzielę o 10.30.
  5. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również za wpłaty na konto parafialne. (ofiary z kolędy chcę przeznaczyć na wymianę mebli w zakrystii)
  6. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”, w cenie 8 zł.
  7. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content