V NIEDZIELA ZWYKŁA – 5.02.2023 r.

1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Kolęda rozpoczyna się w dni powszednie od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00), a w sobotę od godz. 10.00. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
    Msze św. w czasie wizyty duszpasterskiej o godz. 15.30 od wtorku do piątku, w sobotę o 9.00.
  2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców:
    • Poniedziałek 6.02 – ul. Modrzewiowa (obie strony)
    • Wtorek 7.02. – ul. Jaśminowa i Liliowa
    • Środa 8.02. – ul. Kalinowa
    • Czwartek 9.02. – ul. Wiklinowa i Konwaliowa
    • Piątek 10.02. – ul. Makowa
    • Sobota 11.02. – Wójtowo 34 i 35, ul. Akacjowa, ul. Lawendowa
  3. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci wraz rodzicami, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. Natomiast kandydatów do bierzmowania na spotkanie zapraszam za 2 tygodnie.
  4. Bardzo gorąco dziękuję za posprzątanie dekoracji i sprzątanie kościoła w ostatni czwartek.
  5. Dziękuję również za wczorajszy „Wieczór uwielbienia Pana Boga”, dziękuję za przygotowanie i prowadzenie naszym parafianom.
  6. W przyszłym tygodniu wypada druga niedziela miesiąca, a zatem jest to zbiórka „inwestycyjna” w naszej parafii. Już dziś składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł. oraz „Mały gość” 5zł.