V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 7.05.2023 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa majowe w tygodniu od wtorku do soboty na godz. 17.45. Zapraszam również na nabożeństwa majowe w plenerze przy kapliczkach w różnych miejscach naszej parafii. Dziś w niedzielę spotkamy się przy kapliczce na ulicy leśnej przy drodze na Klebark Wielki o godz. 19.00. W przyszłą niedzielę te nabożeństwo będzie przy kapliczce Matki Bożej Rozwiązującej Węzły na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo /przy drodze na Bogdany/.
  2. W przyszłą sobotę dzieci naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 11.00 będą przeżywały Uroczystość Pierwszej Komunii Św., dzień wcześniej w piątek będą przeżywały swoją pierwszą spowiedź św. o godzinie 16.00. Już dziś otaczamy je naszą modlitwą jak również ich rodziców i całe rodziny.
  3. W sobotę 13 maja zapraszam na pierwsze nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył ksiądz dr Michał Kuciński, ojciec duchowny naszego Warmińskiego Seminarium. Nabożeństwo rozpoczniemy o godz. 20.00 Mszą św., a po Mszy tradycyjna procesja wokół kościoła, podczas której odmówimy różaniec. Zapraszam
  4. Już dziś bardzo gorąco dziękuję za składane ofiary na relikwiarz i relikwiarium, w którym będą umieszczone relikwie św. Jana Pawła II. W najbliższym czasie podziękuję imiennie wszystkim ofiarodawcom. Zebrana suma pozwoli nam również na wbudowanie relikwiarium z relikwiami
  5. Ogłoszenie Pani Sołtys. 14 maja odbędzie się w Wójtowie „Rajd Wraków”, z którym związana jest akcja charytatywna zebrania funduszy na operację serca Amelki Banaszek naszej małej parafianki. Więcej informacji o formie pomocy można uzyskać u Pani Sołtys, chodzi o osoby które zdeklarowały się upiec ciasta na to wydarzenie, jak również są potrzebni wolontariusze. Pani Sołtys dziś po Mszach św. w salce parafialnej zbiera opłaty za wywóz śmieci jak również kolejną ratę podatku.
  6. Zapraszam serdecznie radę parafialną oraz radę sołecką wraz z Panią sołtys na spotkanie w sprawie przygotowań do festynu parafialnego, które odbędzie się w najbliższą środę 11 maja o godz. 19.00 w salce parafialnej
  7. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł
  8. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość. Życzę wszystkim dobrego tygodnia
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content