V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 15.05.2022 r.

1. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.30 oraz w każdą niedzielę na 16.30 przed wieczorną Mszą, lub na niedzielne nabożeństwo majowe w plenerze:
    dziś 15.05.2022r. majowe odbędzie się o godz. 19.00 przy Krzyżu metalowym na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo /przy rozstaju dróg /.
  2. W przyszłą niedzielę 22.05.2022 r. wieczorne nabożeństwo majowe o godz. 19.00 odbędzie się przy Kapliczce przy ul. Modrzewiowej („na dole”)
  3. Nasi parafianie, Państwo Gocłowscy, którzy od wielu lat pracowali na Ukrainie, w zeszłym tygodniu ze sprzedanych obrazów swojego przyjaciela artysty malarza oraz dobrowolnych ofiar zebrali: 4360 zł i 10 euro. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. Wczoraj przeżywaliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii. Bardzo pragnę podziękować rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji tej uroczystości. Gorące też podziękowania dla Pani Iwonki za przygotowanie oprawy muzycznej a także za wszystkie próby przeprowadzone z dziećmi.
  5. Pani Sołtys zaprasza serdecznie do udziału w Barczewskiej spartakiadzie 21 maja w sobotę. Poszukiwana jest 15 osobowa reprezentacja wójtowskiej drużyny. W tym roku jesteśmy gospodarzami i potrzeba pomocy w ustawieniach i przygotowaniu stoiska z poczęstunkiem.
  6. Również dziś Pani Sołtys będzie zbierała opłaty za wywóz odpadów oraz kolejną ratę podatku.
  7. Zbieramy dzisiaj ofiary do puszek na organizację festynu parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość.
  8. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00.
  9. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  10. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.