Poświęcenie kapliczki i figurki Matki Bożej – 30.05.2021 r., godz. 19.00

Nabożeństwo majowe w niedzielę 30 maja 2021 r. o godz. 19.00 przy kapliczce na ul. Modrzewiowej /”na dole”/. Kapliczka i figura Matki Bożej zostały pięknie odnowione z inicjatywy Pani Marii Sidor, jej syna Tomasza z Rodziną oraz P. Stefana Markiewicza, właściciela posesji.

Figurka Matki Bożej /czczona przez dawnych mieszkańców jako Matka Boża Wójtowska/ zostanie uroczyście przeniesiona w procesji różańcowej z kościoła do kapliczki o godz. 18.30. Zapraszam do udziału w tej procesji.

Na zakończenie nabożeństw majowych w tym roku swoją obecność w naszej wspólnocie parafialnej zapowiedział Ks. Abp Józef Górzyński, który poświęci kapliczkę i figurę Matki Bożej. Serdecznie zapraszam do licznego uczestnictwa. Po nabożeństwie majowym będzie zrobione zdjęcie wszystkich mieszkańców Wójtowa /na pamiątkę zdjęcia sprzed lat zrobionego przy tej kapliczce/. 

Przy tej okazji kolejny raz pragnę podziękować za troskę o kapliczki i krzyże w naszej parafii oraz za liczne uczestnictwo w każdą niedzielę na nabożeństwach majowych, a także za słodki poczęstunek w ostatnią niedzielę.

Skip to content