XI Niedziela Zwykła „B” – 13.06.2021 r.

1. Dodatkowe Msze św. w niedziele o godz. 7.30 będą odprawiane przez cały miesiąc czerwiec. W czerwcu nabożeństwa do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 17.40.

2. Dzisiaj w Dniu fatimskim, o godz. 20.00 – Msza św. i procesja różańcowa. Wcześniej od godz. 19.00 adoracja i okazja do spowiedzi św.

3. Zgodnie z decyzją Konferencji Episkopatu Polski, ks. Abp Józef Górzyński Metropolita Warmiński z dniem 20 czerwca br. odwołuje dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa w Mszy świętej.

4. W niedzielę za tydzień Zapraszamy do wspólnego świętowania Uroczystości odpustowej ku czci NMP Królowej Męczenników w parafii Wójtowo oraz na festyn rodzinny połączony z Dniem Rodziny.

Uroczystość rozpocznie się Mszą św. o godz. 11.00 będzie odprawioną w intencji Wszystkich Parafian, Przyjaciół Parafii, Dobrodziejów i Gości. Mszy św. będzie przewodniczył Ks. Kan. Dr Tomasz Garwoliński, dyrektor Biblioteki „Hosianum” w Olsztynie.

Po Mszy św. w naszym kościele odbędzie się „Mini koncert Wielkich Serc” w wykonaniu dzieci z naszej parafii. Jeżeli ktoś chce dołączyć do koncertu i zagrać na instrumencie lub zaśpiewać piosenkę to zapraszamy dzisiaj o godz. 18.00 do kościoła na spotkanie informacyjne, a bezpośrednio po Mszy św. o zgłoszenie się do Pani Iwonki, naszej organistki.

Na nasz Odpust parafialny bardzo prosimy o upieczenie i dostarczenie ciast. Wszystkich, którzy chcieliby się zaangażować prosimy o zgłoszenie się.

5. Nasza Pani Sołtys, Pani Beata, prosi o podanie informacji:

Szanowni Rodzice Kochane Dzieci

zapraszamy Was serdecznie do wspólnej zabawy 19 czerwca w godzinach 16:00 – 19:00 na placu zabaw w Wójtowie.

Czekać będzie na Was moc atrakcji , animacje i dmuchańce. Warto przyjść i spędzić z nami ten czas.

Przekażcie swoim sąsiadom i przyjdźcie razem.

Drodzy Rodzice zapraszamy Państwa do pomocy w przygotowaniu poczęstunku na nasze spotkanie.

Prosze o kontakt

Zapraszają

Sołtyska i Rada sołecka Wójtowa

zadanie realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego na rok 2021

6. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę o naszą parafię, dziękuję za prace przy kościele oraz za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękuję Rodzicom dzieci I Komunijnych za sprzątanie kościoła w piątek

Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia

DOBREJ NIEDZIELI I DOBREGO CAŁEGO TYGODNIA!!!!