NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 5.06.2022 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.45 oraz w każdą niedzielę na 16.45.
  2. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na próbę przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz. 19.00 i również we wtorek na 19.
  3. W środę zapraszam na uroczystą Mszę św., podczas której młodzież naszej parafii otrzyma z rąk księdza Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego sakrament bierzmowania. Zapraszam do wspólnej modlitwy, aby Bóg zesłał na naszą młodzież obfitość swoich darów.
  4. Katolicka Szkoła Podstawowa jak również Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie przeprowadza rekrutację na nowy rok szkolny 2022/2023 więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej www.zsk.olsztyn.pl
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać odpust parafialny, związany z nim festyn oraz organizowany przez nasze sołectwo dzień dziecka. Bardzo gorąco zapraszamy do współtworzenia tego szczególnego dnia w naszej wspólnocie parafialnej. Jest przewidzianych wiele atrakcji, szczególnie dla dzieci. Bardzo gorąco proszę Panie, które do tej pory piekły ciasta na festyny o upieczenie równie pysznych wypieków jak w poprzednich latach. Wypieki naszych Pań z Wójtowa są znane w całym województwie Warmińsko-Mazurskim, ale myślę, że ich smak niebawem się jeszcze rozszerzy. Uroczysta Msza odpustowa będzie odprawiona o godz. 11.00 pozostałych Mszy św. ze względu na festyn i przygotowania z nim związane nie będzie.
  6. W sobotę zapraszam do pomocy w ustawianiu namiotów i stoisk do rozdawania różnych do produktów żywnościowych – szczególna prośba do panów. Msza św. w sobotę będzie odprawiona o 17.00 a po niej przygotowania do festynu. I oczywiście bardzo gorąco i serdecznie zapraszam wszystkich na festyn.
  7. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content