NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 29.05.2022 r.

1. W środę rozpoczynamy miesiąc czerwiec, a z nim związane nabożeństwo ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe codziennie przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.45 oraz w każdą niedzielę na 16.45.
  2. Dziś ostanie nabożeństwo majowe „w plenerze” o godz. 19.00 przy kapliczce na rogu ulic Leszczynowej i Modrzewiowej.
  3. W najbliższy czwartek zapraszam na Mszę św. na godzinę 8.00, tego dnia nie będzie adoracji o godzinie 17.00.
  4. W nadchodzącym tygodniu będziemy obchodzić pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. W piątek zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe o godzinie 17.45. Spowiedź od godz. 17.00. W piątek także odwiedzę chorych naszej parafii. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP na godz. 17.00.
  5. Również dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na organizację festynu parafialnego. Serdeczne Bóg zapłać za życzliwość.
  6. W poniedziałek zapraszam członków rady parafialnej oraz osoby chętne na spotkanie organizacyjne w sprawie festynu parafialnego na godz. 20.00.
  7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na pierwszą próbę przed bierzmowaniem w poniedziałek o godz 19.00. Zapraszam także rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania na spotkanie organizacyjne także w poniedziałek na 19.30.
  8. Katolicka Szkoła Podstawowa jak również Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie przeprowadza rekrutację na nowy rok szkolny 2022/2023 więcej informacji na plakacie oraz na stronie internetowej www.zsk.olsztyn.pl
  9. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
  10. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.