NIEDZIELA Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1.01.2023 r.

 1. Zapraszamy do udziału w Jasełkach, które pragniemy zorganizować po świętach Bożego Narodzenia. Jasełka będą przedstawione przez dzieci naszej parafii 15 stycznia 2023 r. po Mszy św. o godzinie 11.00. Zapraszam.
 2. W najbliższy piątek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Tego dnia zapraszam na Msze św. w porządku niedzielnym.
 3. Najbliższy piątek to również pierwszy piątek miesiąca. Z racji jednak uroczystości, chorych odwiedzę we czwartek od godziny 8.30.
 4. W sobotę zapraszam na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca od godziny 17.00. W czasie Mszy będzie obrzęd poświecenia nowej kapliczki MB Gietrzwadzkiej. Mszy będzie przewodniczył i wygłosi homilię ks. Bartłomiej Matczak dyrektor domu rekolekcyjnego „Domus Mariae” w Gietrzwałdzie. Zapraszam na nabożeństwo pierwszej soboty wszystkich a szczególnie osoby, które podjęły decyzję o wstąpieniu i współtworzeniu nowej róży różańcowej, której będzie patronowała MB Gietrzwałdzka.
 5. Od wtorku, 3 stycznia, rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św. Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
 6. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców „Nowoczesne Wójtowo”
  Wtorek 3.01. – ul. Słoneczna i Radosna.
  Środa 4.01. – ul. Serdeczna i Pogodna
  Czwartek 5.01. ul. Gościnna.
 7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne. W przyszłym tygodniu przypada druga niedziela miesiąca, czyli zbiórka inwestycyjna w naszej parafii. Już dziś składam serdeczne Bóg zapłać.
 8. Jest do nabycia nowy świąteczny i podwójny na dwa tygodnie numer „Gościa Niedzielnego” – 15 zł.
 9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content