NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 4.06.2023 r.

 1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe od wtorku do soboty przed każdą wieczorną Mszą św. o godz. 17.45 w niedziele nabożeństwa czerwcowe o 8.45.
 2. Dziś wyjątkowo zapraszam na „nabożeństwo czerwcowe” w plenerze, które będzie przy św. Rodziny przy ulicy Leszczynowej. Rozpoczniemy o godzinie 19.00.
 3. Przez najbliższe niedziele zbieramy fundusze na organizację festynu parafialnego, który jest zaplanowany na 18 czerwca. Bóg zapłać.
 4. Zapraszamy szczególnie dzieci do „WSPÓLNEGO KONCERTU UWIELBIENIOWEGO” podczas festynu parafialnego 18 czerwca. Repertuar piosenek jest już wybrany, ale pragniemy na ten dzień stworzyć taki dziecięcy zespół. Próba w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej. Proszę się zgłaszać do Pani Ani Świder lub Pani Iwonki.
 5. W czwartek 8 czerwca wypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej „Boże Ciało”. Przejdziemy w uroczystej procesji ulicami naszej miejscowości. Bardzo proszę o przygotowanie czterech ołtarzy i przystrojenie swoich posesji w miejscu przechodzenia procesji. Ołtarze będą w tradycyjnych miejscach.
  • 1. Przy kapliczce na ulicy Modrzewiowej,
  • 2. przy kapliczce na skrzyżowaniu ulic Leszczynowej i Modrzewiowej,
  • 3. na skrzyżowaniu ulic Kwiatowej i Akacjowej,
  • 4. przy kościele.
 6. Serdecznie zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków oraz proszę w miarę możliwości, aby uzbierać płatki kwiatowe ze swoich posesji. Również bardzo proszę Panów do niesienia baldachimu podczas procesji. Msze św. w Boże ciało o godz. 9.00 oraz o 11.00. Około godziny 12.00 wyruszymy z procesją Eucharystyczną ulicami Wójtowa.
 7. Dziś przy świetlicy jest zorganizowana „Słodka Kawiarenka dla Amelki”, podczas której wolontariusze będą zbierać fundusze na konieczną dla niej operację serca. Zapraszamy
 8. Jutro w poniedziałek o godz. 19.00 w salce parafialnej, kolejne spotkanie w sprawie organizacji festynu parafialnego i dnia rodziny. Zapraszam Radę Parafialną i wszystkich chętnych do pomocy.
 9. Za tydzień przypada druga niedziela miesiąca a zatem jest to zbiórka inwestycyjna w naszej parafii.
 10. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł
 11. Zostało przygotowane już miejsce na relikwie św. Jana Pawła II, bardzo dziękuję wykonawcy tych prac Panu Darkowi. Jak również ogromne podziękowania wszystkim fundatorom relikwiarium oraz relikwiarza. Uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana Pawła II będzie podczas uroczystej Mszy św. w czasie odpustu i festynu w niedzielę 18 czerwca o 11.00.
 12. Bardzo dziękuję za wszelką życzliwość. Życzę wszystkim dobrego tygodnia
 13. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content