II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 2.01.2022 r.

 1. W najbliższy czwartek będziemy przeżywać Objawienie Pańskie czyli święto Trzech Króli. Msze św. tego dnia będą odprawione o godz. 9.00, 11.00, 17.00. Tego dnia zapraszamy na wspólne kolędowanie dzieci wraz z rodzicami po Mszy św. o godz. 11.00.
 2. W najbliższy piątek będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca i z racji nowego roku przesunięte nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe na godz. 17.45 a w sobotę na godz. 17.00 na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
 3. Informacje o kolędzie. List.
  • Wizyta trwałaby maksymalnie 15 minut.
  • Będę w maseczce i jeśli ktoś będzie sobie tego życzył wylegitymuję się certyfikatem świadczącym o zaszczepieniu dwoma dawkami przeciw COVID 19.
  • Oczywiście będzie dla mnie całkowicie zrozumiałe, jeśli ktoś ma wątpliwości z powodu kolędy lub po prostu się lęka zakażenia i odmówi mi odwiedzin w swoim domostwie. W takiej sytuacji będzie możliwość, krótkiej modlitwy przed Waszym domem z udzieleniem Bożego błogosławieństwa (ale to też na wyraźne wasze życzenie).
  • Informacje o odwiedzanych kolejno ulicach będą podawane w ogłoszeniach oraz na stronie parafialnej parafiawojtowo.pl
 4. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne.
 5. W naszej parafii jedna z rodzin w ostatnią środę przeżyła wielką tragedię związaną z pożarem domu. Na szczęście ucierpiało tylko mienie i nikomu nic się nie stało. Niemniej jednak jest potrzeba wsparcia tej rodziny. W związku z tym w naszej parafii przeprowadzamy zbiórkę w dzisiejszą niedzielę jak i w przyszłą na pomoc materialną dla tej rodziny. Także na stronie Sołectwo Wójtowa jest szczegółowa informacja na temat konta zbiórki.
 6. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content