Kolęda Wójtowo 2023 r.

Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św.

Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.

Ostatnie dni wizyty duszpasterskiej w naszej parafii. Kolęda rozpoczyna się od godz. 16.30 (do ok 21.00).
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców:

  • Poniedziałek 20.02. – ul. Kwiatowa (od 1 do 17)
  • Wtorek 21.02. – ul. Kwiatowa (od 18 do 33)
  • Czwartek 23.02. – ul. Kwiatowa (od 35 do końca ulicy)
Skip to content