Kolęda Wójtowo 2023 r.

Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św.

Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.

Msze św. w czasie wizyty duszpasterskiej o godz. 15.30 od wtorku do piątku, w sobotę o 9.00.
W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców:

  • Poniedziałek 30.01. Wierzbowa i Lipowa
  • Wtorek 31.01. – ul. Modrzewiowa (od nr 36 – 46)
  • Środa 01.02. – ul. Brzoskwiniowa i Migdałowa
  • Czwartek 02.02. – nie będzie
  • Piątek 03.02. – ul. Leszczynowa (nr. parzyste)
  • Sobota 04.01. – ul. Leszczynowa (nr. nieparzyste)
Skip to content