IX NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.06.2024 r.

  1. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe w tygodniu przed wieczorną Mszą św., a w niedzielę o 8.45.
  2. W najbliższy czwartek Msza św. będzie odprawiona o godz. 8.00
  3. Zbliża jubileusz 25- lecia naszej parafii oraz festyn parafialny gorąco proszę o pomoc w zorganizowaniu naszej uroczystości, bardzo proszę nasze drogie parafianki o upieczenie ciast i słodkości na to wydarzenie. Do puszki pod kościołem zbieramy fundusze na organizację festynu i jubileuszu parafii. Bóg zapłać.
  4. Zapraszamy dzieci chętne do śpiewu podczas koncertu, aby zgłaszać się do Pani Iwonki i Pani Ani Świder.
  5. Rozważanie słowa Bożego i odkrywanie Boga poprzez słowo Boże w codzienności to kluczowy składnik prawdziwego chrześcijańskiego życia. Jeśli ktoś pragnie odkryć i pogłębić swą wieź z Bożym słowem serdecznie zapraszam na krótką katechezę „O roli Słowa Bożego w codzienności”. Ta katecheza będzie po Mszy św. o godz. 9.00 w przyszłą niedzielę. Będzie to wprowadzenie do kręgu biblijnego, na spotkanie, którego zapraszam w piątek 14 czerwca o godz. 19.00.
  6. W piatek przypada 1 piatęk miesiąca. Chorych będę odwiedzał od godz. 10.00. Spowiedź pierwszo-piątkowa od godz. 17.00.
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii również za wpłaty na konto.
  8. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10zł, „Gość Extra” – 14 zł. oraz „Mały gość” – 7 zł.
  9. Uwaga Ważne Wydarzenie. Zgodnie ze Statutem Sołectwa Wójtowo Burmistrz Barczewa zwołuje Zebranie Wiejskie, które dokona wyboru Sołtysa Wójtowa oraz Rady Sołeckiej. Zebranie Wiejskie odbędzie się 7 czerwca 2024 w świetlicy przy ul. Wierzbowej o godzinie 18.00.

Szczęść Boże!

Skip to content