IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 8.05.2022 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj czwartą Niedzielę Wielkanocną „Dobrego Pasterza”. Przez cały maj zapraszam na nabożeństwa majowe każdego dnia tygodnia przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.30 oraz w każdą niedzielę na 16.30 przed wieczorną Mszą, lub na niedzielne nabożeństwo majowe w plenerze:
  dziś 8.05.2022 r. godz. 19.00 – odbędzie się przy kapliczce Matki Bożej Rozwiązującej Węzły na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo /przy drodze na Bogdany/ ,
  a w sobotę 14.05.2022 r. godz. 19.30 – w Bogdanach przy kapliczce
 2. W przyszłą niedzielę 15.05.2022 r. wieczorne nabożeństwo majowe o godz. 19.00 odbędzie się przy Krzyżu metalowym na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo
 3. W przyszły piątek będziemy przeżywać pierwsze nabożeństwo fatimskie. Zapraszam do wspólnej modlitwy. Rozpoczniemy adoracją o godz. 19.00 z nabożeństwem majowym o 19.30, o 20.00 Msza św. a po niej procesja różańcowa wokół kościoła. Naszej modlitwie będzie przewodniczył ks. dr Wojciech Kotowicz – wicerektor WSD „Hosianum”.
 4. Nasi parafianie, Państwo Gocłowscy, którzy od wielu lat pracowali na Ukrainie, pragną dziś zaprezentować obrazy swego przyjaciela artysty malarza może znalazłby się szczęśliwy nabywca jakiegoś obrazu. Jest taka możliwość zobaczenia tych prac i rozmowy w salce parafialnej.
 5. Zbliża się Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii w najbliższą sobotę o godzinie 11.00.
 6. Pani Sołtys zaprasza serdecznie do udziału w Barczewskiej spartakiadzie 21 maja w sobotę. Poszukiwana jest 15 osobowa reprezentacja wójtowskiej drużyny. W tym roku jesteśmy gospodarzami i potrzeba pomocy w ustawieniach i przygotowaniu stoiska z poczęstunkiem. Również dziś Pani Sołtys będzie zbierała opłaty za wywóz odpadów oraz kolejną ratę podatku.
 7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w dziś po Mszy św. o godzinie 11.00.
 8. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
 9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.
 10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content