IV Niedziela Adwentu – 19.12.2021 r.

  1. W tym tygodniu zapraszam na ostatnie Roraty we wtorek o 6.30. Zapraszam też na Adorację Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek na godz. 17.00.
  2. Zbliżają się święta Narodzenia Pańskiego, które będziemy przeżywać w przyszłą sobotę oraz niedzielę. Msza święta zwana „Pasterką”, będzie odprawiona w przyszły piątek o godz. 20.00 oraz 22.00. Natomiast Msze święte w pierwszy i drugi dzień świąt będą odprawione w porządku niedzielnym bez Mszy św. o 7.30, czyli o 9.00, 11.00 oraz 17.00. Najbliższa niedziela to również Niedziela Świętej Rodziny.
  3. Już dziś chcę ogłosić koncert kolęd w wykonaniu dzieci oraz ich rodziców „Rodzinne Kolędowanie”, które planujemy na Święto Trzech Króli tj. 6 stycznia. Rodziców wraz z dziećmi, którzy chcieliby zaśpiewać kolędy bardzo proszę by się zgłaszały w tej sprawie do pani Iwonki.
  4. Do puszki pod chórem, w dalszym ciągu zbieramy ofiary na świąteczną dekorację naszego Kościoła. Bóg zapłać.
  5. Udało się dokończyć rozbudowę sali na plebani, której budowę rozpoczął jeszcze ksiądz Andrzej Adamczyk. Z tego miejsca bardzo pragnę podziękować Panu Dariuszowi Niksie oraz pracownikom jego firmy „Budmagic” za przeprowadzone prace. Wielkie dzięki.
  6. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne.
  7. Pragnę przypomnieć, że można nabyć opłatki na stół wigilijny, są one poświęcone, ofiary z opłatków przeznaczymy na wstawienie nowych drzwi do salki parafialnej. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać.
  8. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
  9. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content