III NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.01.2023 r.

 1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św.
  Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
  Msze św. w czasie wizyty duszpasterskiej o godz. 15.30 od wtorku do piątku, w sobotę o 9.00.
 2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców „Osiedle Leśne”.
  • Poniedziałek 23.01. ul. Klonowa.
  • Wtorek 24.01. – ul. Agrestowa nr: 5,7, 9, 11, 11a, 14, 16, 20, 24
  • Środa 25.01. – ul. Agrestowa nr: 19, 21, 23, 10a, 27, 29, 12, 35
  • Czwartek 26.01. – Bogdany
  • Piątek 27.01. – ul. Krokusowa
  • Sobota 28.01. – ul. Malinowa, Modrzewiowa 62, 49, 47, 43, 41.
 3. Przeżywamy dziś ustanowioną przez papieża Franciszka Niedzielę Słowa Bożego. Na stoliku przy wyjściu jest koszyk z cytatami z Pisma św. bardzo proszę się poczęstować tym cytatem i wsłuchać w słowo Boże, kierowane do naszych serc. Dziś także pragnę podzielić się swoim pragnieniem by powstał przy naszej parafii tzw. „krąg biblijny” – bardzo bym chciał, abyśmy w czasie cyklicznych spotkań uczyli się duchowego czytania Słowa Bożego i wspólnego rozważania Pisma św. Spotkania rozpoczęły by się po okresie wizyty duszpasterskiej „kolędy”.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz dzieci, które przygotowują się do przyjęcia pierwszej komunii św. odbędzie się po feriach zimowych o terminach poinformuję za dwa tygodnie
 5. KGW „Wójtowianki” zaprasza dzieci na ferie zimowe podczas których zapewnione jest wiele atrakcji – informacje na plakacie w przedsionku kościoła, liczba miejsc jest ograniczona. Karty zgłoszeniowe na zimowisko do odbioru u Pani Ani Gorczyńskiej lub u Pani Beaty – sołtys.
 6. Zapraszamy do kibicowania naszym parafianom dziś podczas konkursu kolęd i pastorałek w Barczewie o g. 16.00 – miejsce Skarbiec kultury Europejskiej w Barczewie
 7. W przyszłą niedzielę 29 stycznia zapraszamy do kawiarenki do świetlicy od godz. 13.00 oraz na koncert zespołu Wójtowo Band
 8. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne.
 9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.
 10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content