III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 12.03.2023 r.

  1. W czasie Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej dla dzieci o 16.30 a dla dorosłych o 17.30 a w niedzielę na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 8.40.
  2. Czas Wielkiego Postu to też możliwość dzieł miłosierdzia, które są wyrazem naszej jałmużny wielkopostnej, dlatego jak co roku wystawiamy kosz na produkty żywnościowe oraz środki czystości dla najuboższych członków naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać.
  3. Dzisiejsza niedziela to druga niedziela miesiąca, a zatem jest to zbiórka „inwestycyjna” w naszej parafii.
  4. Za tydzień w sobotę 18 marca w sobotę zapraszam na Parafialną Drogę Krzyżową na błoniach w Gietrzwałdzie. Rozpoczniemy o godz. 11.00. Dojazd własnym środkiem transportu, a po drodze krzyżowej będzie możliwość wypicia kawy lub herbaty w kawiarence „Domus Mariae”.
  5. W dniach 24-26 marca będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Marcin Sawicki – dyrektor olsztyńskiego oddziału radia „PLUS”. W sobotę w dzień rekolekcji 25 marca zapraszam na wieczorne uwielbienie Pana Boga po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Tegoroczny festyn parafialny połączony z odpustem w naszej parafii jest zaplanowany na niedzielę 18 czerwca.
  7. Bardzo dziękuję za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii za wpłaty na konto. Do puszki po chórem zbieramy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. Pani Sołtys – Beata dziś po Mszach świętych od 10 do 11 oraz od 12 do 13 w salce parafialnej zbiera opłaty za wywóz śmieci oraz opłaty podatku. 
  9. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.
  10. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Życzę wszystkim dobrej niedzieli i pięknego tygodnia, a naszym gościom miłego pobytu w naszej parafii.

Skip to content