III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 1.05.2022 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj Trzecią Niedzielę Wielkanocną i rozpoczęliśmy miesiąc maj zwany miesiącem „Maryjnym”. Zapraszam na nabożeństwa majowe każdego dnia tygodnia przed wieczorną Mszą św. na godzinę 17.30 oraz w każdą niedzielę na 16.30 przed wieczorną Mszą, lub na niedzielne nabożeństwo majowe w plenerze:
  dziś 1.05.2022 r. godz. 19.00 – krzyż w lesie na przedłużeniu ul. Leszczynowej,
  a we wtorek 3.05.2022 r. godz. 19.00 – kapliczka na ul. Leśnej – droga na Klebark Wielki.
 2. W przyszłą niedzielę 8.05.2022 r. wieczorne nabożeństwo majowe o godz. 19.00 odbędzie się przy kapliczce Matki Bożej Rozwiązującej Węzły na Osiedlu Nowoczesne Wójtowo /przy drodze na Bogdany/
 3. W nadchodzącym tygodniu przypada pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. Zapraszam na nabożeństwo pierwszo-piątkowe ku Czci NSPJ – 17.45 oraz nabożeństwo ku Czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę – godz. 17.00. W piątek tradycyjnie odwiedzę chorych naszej parafii. Także w piątek spowiedź od godz. 17.00.
 4. Nasi parafianie, Państwo Gocłowscy, którzy od wielu lat pracowali na Ukrainie, a dziś powrócili z wiadomych względów, przywieźli do Polski kilkanaście obrazów swego przyjaciela artysty malarza. Pragną te prace zaprezentować i może znalazłby się szczęśliwy nabywca jakiegoś obrazu, ale więcej na ten temat powie Pan Jacek Gocłowski zaraz po ogłoszeniach.
 5. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie organizacyjne członków rady parafialnej w sprawie festynu parafialnego. Zapraszam.
 6. Zbliża się Uroczystość Pierwszej Komunii św. dzieci naszej parafii. Pierwsza próba przed tą uroczystością odbędzie się w środę 4 maja o godzinie 19.00 w Kościele. Obecność rodziców z dziećmi obowiązkowa.
 7. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 11.00.
 8. Udało się wymienić drzwi wejściowe na plebanię oraz w salce parafialnej. Zrobiliśmy przekładkę: tzn. stare drzwi wejściowe na plebanie zostały zamontowane jako wejściowe do salki parafialnej, natomiast nowe zostały wstawione do wejścia na plebanie. Bardzo dziękuję z tego miejsca Panu Dariuszowi Czyżowi i pracownikom jego firmy za wykonanie tychże prac.
 9. Bardzo gorąco również dziękuję za złożone dary dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii.
 10. Dziękuję za wszelką waszą życzliwość za składane ofiary na rzecz naszej parafii. Serdeczne Bóg Zapłać.
 11. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 8 zł, oraz „Małego gościa” – 5 zł.
 12. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content