III Niedziela Adwentu – 12.12.2021 r.

 1. Zbliżają się Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii. Będziemy je przeżywać w piątek i w sobotę. Zapraszam w piątek na Msze św. z nauką o godz. 17.00 i 19.00, oraz w sobotę na 11.30 oraz na 17.00. Będzie to także czas do skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej. Szczegółowy plan rekolekcji jest umieszczony na plakatach oraz na stronie internetowej naszej parafii. ZAPRASZAM.
 2. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. roratniej w sobotę o 6.30 z racji Rekolekcji Adwentowych w naszej parafii, a w przyszłą niedzielę zapraszam na Msze św. o 7.30, 9.00, 11.00 oraz 17.00. W tym tygodniu nie będzie także adoracji Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
 3. W czasie Adwentu podejmujemy piękną inicjatywę, zbiórki produktów żywnościowych oraz środków czystości itp. dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszej Parafii. Zachęcam o pełne otwartości serce, szczególnie ważna jest to postawa by dostrzegać potrzeby innych.
 4. „Serdecznie zapraszamy małżonków (wraz z dziećmi), którzy chcą wspólnie z innymi rodzinami wzrastać i umacniać się w wierze oraz relacji małżeńskiej i rodzicielskiej na spotkanie rodzin przy naszej parafii w najbliższą sobotę 18. grudnia o godz. 15.00. Zapewniamy opiekę dla dzieci.”
 5. Drogie dzieci w przyszłą niedzielę pojawi się dla was choinka, którą chciałbym abyście przystroili sami ozdobami, które możecie sami wykonać w domu. To będzie taka wasza choinka dla Pana Jezusa.
 6. Zapraszam na spotkanie formacyjne rodziców wraz z dziećmi, które przygotowują się do I komunii świętej w przyszłą niedziele 19 grudnia po Mszy św. o godz. 11.00.
 7. Do puszki pod chórem, do której zwykle składamy ofiary na kwiaty, zbieramy tym razem ofiary na świąteczną dekorację naszego Kościoła. Bóg zapłać.
 8. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła, dziękuję za ofiary do puszki składane na dekoracje kwiatowe. Zapraszam w każdy piątek po Mszy św. do sprzątania naszej świątyni.
 9. Pragnę przypomnieć, że można nabyć opłatki na stół wigilijny, są one poświęcone, ofiary z opłatków przeznaczymy na wstawienie nowych drzwi do salki parafialnej. Za wszelkie ofiary – Bóg zapłać.
 10. Są do nabycia świece CARITAS „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” mała – 5 zł.
 11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” oraz „Małego Gościa” a także kalendarz w cenie 15 zł
 12. Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia, na ten czas niech Dobry Bóg Wam błogosławi.

Skip to content