NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 9.01.2022 r.

1. Od tego tygodnia rozpocznę wizytę duszpasterską w naszej parafii. Msze św. w tygodniu będą odprawiane o godz. 16.00 w sobotę o 9.00. Plan kolędy na nadchodzący tydzień jest następujący:
    • Poniedziałek – 10.01.2022 r. – ul. Różana i Kasztanowa
    • Wtorek – 11.01.2022 r. – ul. Makowa
    • Środa – 12.01.2022 r. – ul. Fiołkowa i Rumiankowa
    • Czwartek – 13.01.2022 r. – ul. Wrzosowa /numery nieparzyste/
    • Piątek – 14.01.2022 r. – ul. Wrzosowa /numery parzyste/
    • Sobota – 15.01.2022 r.–od godz. 10. ul. Akacjowa i ul. Lawendowa
  2. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu
    i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św. Proszę również o wyrozumiałość i pomoc w organizacji planu kolędy. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
  3. W przyszłym tygodniu w niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy gościć chór parafialny z Parafii św. Marii Magdaleny we Wrzesinie. Po Mszy św. chór ten wykona dla nas koncert kolęd. Serdecznie zapraszam.
  4. Dziękuję ze wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii, również z wpłaty na konto parafialne.
  5. Oremus – czytania mszalne na każdy dzień roku.
  6. Przeprowadzamy zbiórkę w dzisiejszą niedzielę na pomoc materialną dla rodziny naszej parafii, która ucierpiała w pożarze. Także na stronie Sołectwo Wójtowa jest szczegółowa informacja na temat konta zbiórki.
  7. Do nabycia jest nowy numer „Gościa Niedzielnego”