II NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.01.2023 r.

1. Trwa w naszej parafii wizyta duszpasterska, tzw. Kolęda. Celem kolędy jest wspólna modlitwa z rodziną, błogosławieństwo domu i rozmowa z duszpasterzem. W czasie wizyty duszpasterskiej, w miarę możliwości, proszę, żeby była obecna cała rodzina. W domu przygotujmy stół nakryty białym obrusem, świece, pasyjkę, wodę święconą, Pismo św.
    Kolęda będzie się rozpoczynała w dni od poniedziałku do piątku od godz. 16.30 (do ok 21.00) i , a w sobotę od godz. 10.00. Mam świadomość, że termin wizyty nie zawsze będzie nam pasował (np. wyjazd, praca, sprawy rodzinne itp.). W związku z tym po zakończonych odwiedzinach, proszę o kontakt telefoniczny lub osobisty w kościele i uzgodnienie terminu kolędy. Bardzo proszę poinformować swoich sąsiadów o terminie kolędy.
    Msze św. w czasie wizyty duszpasterskiej o godz. 15.30 od wtorku do piątku, w sobotę o 9.00.
  2. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców „Osiedle Leśne”.
    • Poniedziałek 16.01. ul. Borowa, Bukowa, Wiązowa.
    • Wtorek 17.01. – ul. Jodłowa i Pistacjowa.
    • Środa 18.01. – ul. Cedrowa, Świerkowa.
    • Czwartek 19.01. – ul. Sosnowa (nr parzyste)
    • Piątek 20.01. – ul. Sosnowa (nr nieparzyste)
    • Sobota 21.01. – ul. Brzozowa
  3. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby parafii. Serdecznie dziękuję za ofiary na konto parafialne.
  4. Jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” – 10 zł.